Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Round plate” type 1

1,400.00 ден

МК: Кружна чинија направена од едно парче европски орев.

EN: Round plate made of one piece unglued european walnut shallow.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категории ,
Сподели

Опис

Димензии: 18 x 2 cm.

Код: TE 0182

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Round plate” type 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот