Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

“Netflix” пакетче

1,299.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Картонска кутија за повеќекратна употреба;

2* Coca Cola;

2* Heineken;

2* Doritos чипс;

2* Milka чоколадо;

Palomitas пуканки;

Pardon солени стапчиња;

Kinder Bueno;

Чоко Стоби Флипс;

Gud кикирики;

7 Days кроасан;

Zott Monte пудинг;

Saluti апетисани;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Netflix” пакетче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот