Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Премиум сет со виски “Double Black”

6,500.00 ден

Напомена: Кутијата може да се разликува од прикажаната на фотографијата за овој производ.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Шкотско виски Johnnie Walker Double Black (700 мл.);

Ferrero Rocher (200 гр.);

апетисани (100 гр.);

чаши за виски;

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Премиум сет со виски “Double Black””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот