Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со црвено вино Barovo, Lindt бело чоколадо и апетисани

3,499.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Црвено вино Barovo TIKVES (750 мл.);

Lindt бело чоколадо;

апетисани;

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со црвено вино Barovo, Lindt бело чоколадо и апетисани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот