Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Jameson + пура

2,999.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Ирско виски Jameson 40% алкохол (700 мл.);

брендирани чаши х2;

Lindt бонбони (200 гр.);

пура;

апетисани (100 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Jameson + пура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот