Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски J&B

3,099.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Шкотско виски J&B 40% алкохол (700 мл.);

чаши х2;

Lindt бонбони (200 гр.);

апетисани (100 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски J&B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот