Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со пијалок “Новогодишна елка”

2,199.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија во форма на новогодишна елка;

Вино Alexandria Cuvee (750 мл.) кое може да биде бело, розе или црвено по избор;

Lindt бонбони (200 гр.);

апетисани;

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со пијалок “Новогодишна елка””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот