Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет “мал бизнис”

1,299.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Шампањ Henkell (200 мл.);

апетисани (100 гр.);

Ferrero Rocher чоколадни бонбони (150 гр.);

Чај во епрувета “La CHA” (50 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет “мал бизнис””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот