Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски “Tripple Jameson”

3,899.00 ден

Напомена: Кутијата може да се разликува од прикажаната на фотографијата за овој производ.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Ирско виски Jameson 40% алкохол (700 мл.);

Ирско виски Jameson 40% алкохол (300 мл.);

Ирско виски Jameson 40% алкохол (50 мл.);

брендирани чаши за виски х2;

Ferrero колекција (200 гр.);

апетисани (100 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски “Tripple Jameson””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот