Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишно пакетче “Светот на Биби” тип 2

990.00 ден

Новогодишно пакетче “Светот на Биби” со кадифена кукла по избор (Снешко Гого, Бети Јети, Филимена, Даро, Мики, Жижи, Леона или Лео).

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Состав:

  • Кадифена кукла (Снешко Гого, Бети Јети, Филимена, Даро, Мики, Жижи, Леона или Лео);
  • Мајстор за снежни лудории;
  • Новогодишна бајка;
  • Картонска капа „Светот на Биби“;
  • Картонска маска (очила) „Светот на Биби“;
  • Балон „Светот на Биби“;
  • Пакетче со сликички за албум „Светот на Биби“;
  • Свирче;
  • Кутија „Подарено со љубов“
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишно пакетче “Светот на Биби” тип 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот