Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Зимски сет: Nescafe Gold, Ferrero колекција и зимски чај

1,999.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Nescafe Gold (100 мл.);

Зимски чај;

Ferrero колекција (172 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зимски сет: Nescafe Gold, Ferrero колекција и зимски чај”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот